KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12066507

nr 1206 6507

Etsning

Emil Johanson-Thor (1889-1958), Sverige. 1936, Stranden, signerad. Motivet: 10x15

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 september 2018
kl 20:13:05

24/9 20:04:52 1      Vinnande bud